info@estlaw.ee
+372 508 6326

E-õigusbüroo

E-õigusbüroo võimaldab kliendil pöörduda oma õigusliku probleemiga meie juristi poole interneti vahendusel. Selline teenuse ostmine võimaldab saada soovitavad lühivastused ja õiguslik olukorra kirjelduse ilma meie bürood külastamata. Ära jääb konsultatsiooniaja kokkuleppimine ja tülikas kohalesõit Tallinna liikluses või veelgi kaugemalt. Kindlasti tekib elus olukordi, kus on vaja kiiresti saada lühike õiguslik hinnang probleemile ja selle võimalikele lahendusviisidele.

Meiega saate suhelda e-õigusbüroos sõltumata Teie asukohast, nädalapäevast ning kellaajast.

Selleks toimige järgnevalt:

* kirjeldage tekkinud probleemi ning esitage oma küsimus(-ed) e-maili teel aadressile: info@estlaw.ee.

või kirjeldage tekkinud probleemi ja esitage oma küsimus(-ed) järgneva vormi kaudu:

Teie nimi(*)
Palun sisestage oma nimi.

Teie e-post(*)
Palun sisestage korrektne e-posti aadress.

Probleem(*)
Palun kirjeldage tekkinud probleemi.

Küsimus(*)
Palun sisestage omapoolne küsimus.

* tasuge 20 EUR-i OÜ Pealinna Õigusbüroo (saaja nimi/teenuse osutaja) arveldusarvele:

IBAN (Swedbank): EE912200221017172360,

selgitusse kirjutage elektronposti (e-post) aadress, millelt meile küsimuse teele saatsite. 

* 48 tunni jooksul makse laekumisest meie büroo kontole, saate meilt  õigusliku hinnangu ja soovituse/juhiseid edaspidiseks toimimiseks.

Lisaks on e-õigusbüroo kaudu võimalik tellida äriühingute registriandmete muutmiseks vajalikku dokumentatsiooni (osanike/aktsionäride koosoleku protokollid, nõukogu koosoleku protokollid, põhikirjad) mis koostatakse vastavalt Äriseadustiku nõuetele registriosakonnale esitamiseks.

Koostame ja saadame Teie poolt saadud andmete alusel Teile mailile tagasi vajalike dokumentide paketi selliselt, et kasutades ettevõtjaportaali https://ettevotjaportaal.rik.ee/ saate nimetatud dokumendid elektroonilisele kandeavaldusele lisada ja digiallkirjaga kinnitada. Võimaldab aega kokku hoida kuna Te ei pea tulema ei notarisse ega õigusbüroosse vaid suhtlete õigusbüroo ja registriga oma büroost lahkumata interneti teel. Lisaks aja kokkuhoiule säästate ka raha teenuselt.

Selle teenuse kasutamiseks saatke ülevaade plaanitavatest muudatustest vabas vormis. Võtame ühendust ja esitame konkreetsed nõuded andmetest, mida vajame ning teenuse maksumuse (sõltub igast konkreetsest juhust).

Download Free Premium Joomla Templates • FREE High-quality Joomla! Designs BIGtheme.net